Служба Доставки Рексаміком

Метою діяльності Служби Доставки Рексаміком є:

1. Створення нового сервісу щодо доставки товарів на дім з метою економії споживачами часу та транспортних витрат, а головне - збереження здоров'я без простоювання у чергах та носіння важкого в руках;

2. Забезпечення організму людини натуральними продуктами харчування;

3. Зменшення часово проміжку між виробництвом та споживанням продукції завдяки плановій оперативній доставці тільки но виробленої свіжої продукції до кінцевого споживача без простою на складах.

4. Додаткове інформування споживачів про корисність споживання того чи іншого продукту, в тому числі з метою попередження захворювань та лікування різних хвороб.

 А тепер коротко про головне: 

Чим ми харчуємося та що споживаємо?

Будемо відвертими - наш організм вже давно привик до інтенсивного споживання продукції хімічно-харчової промисловості. Завдячуюючи спогляданню інтенсивної реклами маркетологам вкотре вдається переконувати нашу свідомість про корисність споживання того чи іншого продукту.

Ароматизатори, барвники, гормони росту, наповнювачі, модифікатори, регулятори, розпушувачі, стабілізатори роблять сповна свою справу, наповнюючи людський організм всяким непотрібом. Саме тому чиясь жабода до швидкого збагачення суттєво вкорочує наше життя.

Ми прекрасно розуміємо, що у суспільстві є запит на харчування продукцією домашнього господарства. Будь-яка людина буде відчувати себе здоровішою, харчуючись натуральною їжею. А тому ми будемо прагнути поповнювати власний товарний асортимент якомого більшою кількістю натуральної продукції.            

На що ми тратимо свій життєвий час?

Людське життя – річ дуже швидкоплинна. Ми тратимо безліч часу на ті речі, в принципі, на які можна було б його і не тратити.

В тому числі і на ходіння по магазинах, простоювання в чергах із одночасним підловлюванням вірусів та подальшим витрачанням коштів на ліки.

А коли нам навіть вдалося знайти товар і придбати його, то стараємось чим швидше попасти додому для того, щоби встигнути зробити ще багато хатніх речей.

Час диктує своє. Інтернет перетворюється на інструмент ефективного задоволення потреб людини. Як гриби після дощу виникають різні сервісні служби.

Служба доставки – один із таких сервісів. Вам достатньо чи то в жару, чи в холод натиснути декілька десятків кнопок на комп’ютері – і за декілька годин весь товар перед Вами. Це не фантастика – це реальність. І за такі зручності люди готові платити, отримуючи більше часу на власний відпочинок та сімю. 

Додаткова інформація про товар - це завжди цікаво та корисно!

Правильний вибір товару – це завжди вдалий вибір. І для того, щоби його зробити слід детально вивчити його характеристики.

Одним із завдань Служби Доставки Рексаміком є надання споживачу якомога повнішої інформації про той чи інший товар з метою якомога кращого задоволення потреб.

Слід визнати, що в той же час ми обмежені у методах впливу на Вас, і в тому числі щодо маркетингового нейролінгвістичного проникнення у Вашу підсвідомість із подальшим програмуванням. Чого не скажеш про звичайні торгові заклади.

На наші полиці Ви можете споглядати досхочу часу із одночасним застосуванням різного роду фільтрів відбору, сортування, пошуку найменшої ціни, в тому числі і за одиницю ваги, переглядом коментарів та оцінок.

Крім того у Вас є можливість планувати наперед свої закупи, конкретні витрати коштів та власне меню на тиждень. Що в умовах економії коштів теж дуже важливо. 

Звичайно, що на цих перевагах Служба Доставки Рексаміком не планує зупинятися. З кожним днем ми плануємо збільшувати асортимент цікавої для Вас продукції, а функціональні можливості сайту покращувати.

Тому сподіваємось на Вашу підтримку та звичайну пораду.